Luzumpunkts idejas komandas jaudai ziemā 2023

Esam sagatavojuši ziemīgas programmas Jūsu kolektīvam, neatkarīgi no tā, vai vēlaties pasākumu iekštelpās, vai ārā; nopietnāku izaugsmes treniņu vai kopā pavadītu laiku un pieredzes, kas veido kopējas atmiņas. Ieskatieties zemāk mūsu idejās komandas jaudai.

 ĀRA PROGRAMMAS: 

▪ PĀRGĀJIENS DABĀ

Piedzīvojums vairāku stundu garumā, kuru laikā dalībnieki pārvar dabā sastopamus šķēršļus, gatavo sev maltīti uz pašu iekurta ugunskura un veic dažādus komandas uzdevumus, kas ļauj iepazīt citam citu neformālā vidē un reizē baudīt būšanu pie dabas.

Izmaksas:

  • 4-5h pārgājiens: 35 Eur / pers. + PVN, minimālā summa 500 Eur + PVN
  • 6-8h pārgājiens: 40 Eur / pers. + PVN, minimālā summa 700 Eur + PVN
  • Pusdienu pārtikas un virtuves inventāra izmaksas: 12 Eur / pers. + PVN

Vairāk informācijas šeit.

▪ PĀRGĀJIENS AR PURVA KURPĒM

Iet pārgājienā pa pašu purvu, nost no koka laipām? Jā, tas ir iespējams. Purvs pārsteidz ar savu skaisto dabu, purva ezeriem, plašo ainavu. Purva ainava skaistā ziemas dienā ir īpaši maģiska.

Izmaksas: 35 - 45 Eur / pers. + PVN, minimālā summa 500 Eur + PVN

▪ PĀRGĀJIENS AR MEŽA SLĒPĒM

Vai esi aizdomājies par sniegpilniem mežiem, purviem, aizsalušām upēm un ezeriem, kur neviens cits nav spēris kāju ne ziemā, ne vasarā, bet tagad tur stāvi tu? Lūzumpunkts Meža slēpes dod iespēju aktīvi izkustēties, slēpojot pa pašu izveidotām meža trasēm.

Ilgums: 4-6 h

Izmaksas: 35 - 45 Eur / pers. + PVN, minimālā summa 500 Eur + PVN

Izmaksās iekļauts: maršruta izstrāde, pavadošais instruktors un slēpju noma.

 

IEKŠTELPU PROGRAMMAS: 

▪ PRASMJU SPĒLE 

Pasākuma veids, kas ļauj katram uzņēmuma darbiniekam parādīt savas prasmes un talantus un atraisa uz kopēju darbošanos. Telpās tiek izvietoti 20 - 30 dažāda veida uzdevumi. Katra komanda pēc brīvas izvēles dodas veikt uzdevumus, par izpildi saņemot atalgojumu – žetonu. Uzdevumi veidoti tā, lai ikviens komandas biedrs varētu izpaust sevi dažādās jomās: radošumā, zināšanās, empātijā, veiklībā, improvizācijā, veiksmē u.c. Prasmju spēli iespējams organizēt gan tikai iekštelpās, gar miksējot ar uzdevumiem ārā.

Ilgums: 1,5 - 2h vai paralēli viesībām/ semināram bez noteikta laika ierobežojuma

Izmaksas: 15 - 20 Eur / pers. + PVN, minimālā summa 500 Eur + PVN

Vairāk informācijas šeit.

▪ ATJAUTĪBAS DARBNĪCA

Izklaidējošs vakara pasākums kolektīvam ar mērķi saviesīgi pavadīt laiku, atbildot uz dažāda rakstura jautājumiem un pildot praktiskus komandas izaicinājumus. Spēles uzvarētājs ir komanda, kas pēc noteikta raundu skaita ir ieguvusi vislielāko punktu skaitu. Spēlē erudīcijas un zināšanu raundi mijas ar praktiskiem, visu komandu iesaistošiem uzdevumiem tā, lai varētu iesaistīties visi.

Ilgums: 2-3 h.

Izmaksas: 20 Eur / pers. + PVN, minimālā summa 600 Eur + PVN

Vairāk informācijas šeit.

 

PILSĒTAS PIEDZĪVOJUMI: 

▪ PILSĒTAS MEDĪBAS

Azartisks foto orientēšanās pasākums, kura laikā dalībnieki nelielās komandās orientējas pēc kartes, meklē fotopunktus un veic dažāda veida izaicinājumus, iepazīstot un atklājot pilsētu no jauna skatu punkta. Pilsētas medības īpaši piemērotas kolektīviem ar dažāda vecuma un interešu cilvēkiem, jo pašas komandas nosaka, cik sportiski vai relaksēti pavadīs šo laiku.

Šobrīd iespējams baudīt kultūras devu un papildināt Pilsētas medības ar īpašiem uzdevumiem divos muzejos - LNMM un RSU Anatomijas muzejā.

Ilgums: 3h

Izmaksas: 15 Eur / pers. + PVN, minimālā summa 450 Eur + PVN.

Vairāk informācijas šeit.

▪ KATANAS IECEĻOTĀJI

Aizraujoša piedzīvojumu spēle, kas veidota pēc galda spēles „Katanas ieceļotāji” motīviem, darbībai norisinoties kā reālā, tā virtuālā vidē. Katra komanda var izvēlēties savu stratēģiju, lai spētu fiziski nokļūt līdz kartē atzīmētajiem resursu punktiem, kā arī virtuāli šos resursus visefektīvāk ieguldītu attīstībā. Jo vairāk komanda attīstās, jo lielākas ir izredzes iegūt lielāko uzvaras punktu skaitu.

Ilgums: 4h

Izmaksas: 35 - 40 Eur / pers. + PVN, minimālā summa 750 Eur + PVN

Vairāk informācijas šeit.

 

SUPERVĪZIJAS UN MĀCĪBAS: 

▪ INDIVIDUĀLĀS UN KOMANDAS SUPERVĪZIJAS

Supervīzija ir atbalsts profesionālās jeb darba jomas attīstībā.

Supervīzija ir process, kur caur sarunu, refleksiju cilvēks var gūt spēcinošas iekšējās atziņas, apzinātību un pašpārliecinātību. Tā palīdz apstāties, pavisam godīgi paskatīties uz to, kas notiek "iekšpusē" un "ārpusē", ieraudzīt likumsakarības, apzināties to, ko ir vēlme mainīt.

Supervīzija ir arī vieta un laiks, kas dod iespēju cilvēkam, komandai vai grupai padziļinātāk pievērsties konkrētai profesionālās jomas problēmai vai jautājumiem, apzināties realitāti, izaicinājumus, resursus, saprast savu emocionālo un racionālo domāšanu šajā tēmā, pamainīt vecos priekšstatus uz jaunajiem, kā arī rast risinājumus un veicamos soļus.

Supervīzijas vada organizāciju psiholoģe un supervizore Lauma Žubule.

Ilgums:

  • 1h individuālā sesija (ieteicamais sesiju skaits - sākot ar 4 sesijām),
  • 3h komandas sesija (ieteicamais sesiju skaits – sākot ar 3 sesijām).

Izmaksas: individuālā supervīzija – 100 eiro + PVN, komandas supervīzija – 500 eiro + PVN.

▪ MĀCĪBAS

Interaktīvas, dinamiskas, izzinošas, vērtīgas un praktiskas mācības organizāciju darbiniekiem un vadītājiem par tādām tēmām kā:

  • Komandas attīstīšana un komandas vadīšana;
  • Efektīva komunikācija un sadarbība;
  • Konfliktu risināšana;
  • Pozitīvas darba vides veidošana;
  • Emociju atpazīšana un vadīšana.

Mācības vada organizāciju psiholoģe un supervizore Lauma Žubule.

Mācību ilgums: 3 – 8h.

Izmaksas: precizējamas piedāvājuma procesā vadoties pēc dalībnieku skaita, tēmas specifikas.

 

Jaudīgai komandai pa spēkam lielas lietas. Sazinies ar Lūzumpunkts komandu.

Kontakti saziņai 28387701, info@luzumpunkts.lv