MĒS ESAM LŪZUMPUNKTS

Kas ir Lūzumpunkts

Piedzīvojumu organizācija „Lūzumpunkts” sāka darboties 2006. gada rudenī, apvienojoties aktīvās atpūtas speciālistiem un komandveidošanas treneriem. Līdz šim brīdim ir īstenoti daudzi projekti un aktivitātes Latvijā, Eiropā un citur pasaulē.

Mēs specializējamies

piedzīvojumu, aktīvās atpūtas pasākumu, komandas veidošanas un attīstības treniņu, fotoorientēšanās sacensību un aktīvā tūrisma piedzīvojumu ceļojumu izveidē, vadīšanā un īstenošanā.

 

Mūsu spēks

ir pieredzes bagātā komanda un iedvesmojoši cilvēki, kuri savas idejas nebaidās īstenot dzīvē! Paši savu pieredzi esam uzkrājuši aktīvi darbojoties nevalistiskajās organizācijās, organizējot nozīmīgus un apjomīgus projektus, smeļoties iespaidus ceļojumos un vienkārši darot, mācoties un attīstoties.

 

Mūsu misija

ir “Izaugsme caur piedzīvojumu”! Uzskatām, ka katram ir iespēja atrast laiku piedzīvojumam. Atrodi arī Tu!

LŪZUMPUNKTS Punkts Brasla

Vieta tavam piedzīvojumam

Meža Brokastis + SUP

Baudi skaistas brokastis mežā un tad slīdējumu pa Braslu uz dēļa
Nakšņošana

Pēc piedzīvojuma vari to nosvinēt pie ugunskura un pārnakšņot mūsu nometnē savā teltī, mūsu glemping teltī vai hamakā!

Glempingtelts

Plaša telts pašā Braslas krastā, aprīkota ar ērtiem matračiem un mantu novietni katram iemītniekam. Ērti šajā teltī būs 6 cilvēkiem, nepieciešamības gadījumā varam pievienot vēl 4 papildvietas.

Šūpuļtīkls

Ja vēlies ko orģinālu, tad vari palikt kādā no mūsu šūpuļtīkliem starp kokiem. Pieejami gan vienvietīgie, gan stilīgie trīsvietīgie tentsile (koku teltis / platformas).